De bedoeling was om dit seizoen op te warmen tijdens SWM Eefde. Helaas, deze werd geannuleerd. Dan maar inschrijven voor de oefenmarathon Leek. Maar ook die ging niet door wegens gebrek aan deelname. Na slechts vier SWM wedstrijden in 2023 en het hele jaar 2024 geen SWM te hebben gereden, gingen we dus met weinig voorbereiding anders dan conditietraining naar de Districtskampioenschappen Regio Oost in Rijssen.
Het doel was om niet laatste te worden in de dressuur, foutloos in de vaardigheid en een middenmoot positie in de marathon. Van de 20 deelnemers wisten we met 65.83 punten 16e te worden in de dressuur, foutloos in de vaardigheid met de snelste tijd dus een eerste plaats, en met 59.60 strafpunten een 3e plaats in de marathon. Dit was goed voor een 7e plaats in het eindklassement met twee winstpunten (125.43) en totaal onverwacht een mooie derde plaats in het districtskampioenschap.
Een paar weken later was het tijd voor de SWM van Zuidwolde. Met een zelfde doel als in Rijssen begonnen aan de wedstrijd en wederom zonder enige verwachting gestart.

Een groot deelnemersveld van 25 menners kwam in de L Enkelspan Pony aan de start. Julie liet zich deze wedstrijd beter sturen door de dressuurproef, wat resulteerde in 61.50 punten en een 11e plaats.
De vaardigheid wederom snel en foutloos kunnen rijden en een eerste plaats.
De marathon niet op snelheid willen rijden door een wat gladde ondergrond, maar Julie pakte goed aan. 4 van de 6 hindernissen de snelste tijd, in 2 hindernissen de 2e tijd en met 59.76 strafpunten ook de marathon gewonnen.
Het resulteerde in een prachtige 2e plaats in het eindklassement met wederom 2 winstpunten (121,26 strafpunten). Super trots!
Foto’s van Anne Jansen:













